Czechpoint

Portál pro vhodné uveřejnění














Hledání
Kalendář
28.10. - 28.10.2017
Lampionový průvod

04.11. - 04.11.2017
Setkání se seniory

31.12. - 31.12.2017
Divadlo Boleradice


Hlášení rozhlasu
Zastupitelstvo obce Milešovice

ve volebním období 2014–2018

  1. Michal Polanský – starosta
  2. Ing. Bohdan Tišer - místostarosta
  3. Václav Kratochvíl - předseda finančního výboru (do 13. 4. 2016)
  4. David Novák - předseda kontrolního výboru
  5. Radek Gamba - člen finančního a kontrolního výboru
  6. Alena Freibergová - předseda kulturní komise a člen finančního výboru ( od 13.4.2016 předseda finančního výboru)
  7. Romana Kratochvílová - člen kontrolního výboru, člen kulturní komise

         Od 13. 4. 2016 na uvolněné místo člena zastupitelstva obce nastoupila Jana Floriánová, současně bude vykonávat i funkce člena finančního výboru.

 

 

 

 

.